הצטרפו לרשימת החברים שלנו בפייסבוק
הצטרפו לרשימת החברים שלנו באינסטגרם
הורידו את האפליקציה שלנו
חייגו 2369*
כל סוגי הרכבים
במקום אחד!

כל סוגי הרכבים במקום אחד!

  • קטגוריה
  • יצרן
  • דגם
  • משנה
  • עד שנה
  • סוג מנוע
  • תיבת הילוכים
  • ממחיר
  • עד מחיר
עד 100% מימון - בתנאים בלעדיים!
 
לייעוץ מקצועי ללא התחייבות מלאו פרטים

סוכנויות רכב

הרכב הזה יכול להיות שלך

פתגם אירי עתיק אומר "מטאטא ישן מכיר הכי טוב את הפינות המלוכלכות". מניסיון רב שנים, אנחנו יכולים לומר בצער, כי ענף הרכב מכיל בתוכו מטאטאים רבים, שמשתמשים בטכניקות נלוזות בכדי לפתות לקוחות תמימים בקנייה לא מחושבת. אין ספק, כי המצב קיים בעוד מספר ענפים, אך הדבר מורגש היטב בענף הרכב.

סוכנויות רכב רבות, מפרסמות השכם וערב על מבצעי המכירות האטרקטיביים שהן מציעות לקהל הלקוחות. בין אם מדובר על הוזלות מחיר או שמא הגרלה חד פעמית, תמיד ימצאו אותם אלו שהלכו בעקבות הפרסום הממכר. מתנות חינם לא היו מעולם, ואותן סוכנויות רכב נותנות מעט מצד אחד ולוקחות הרבה מן הצד השני. כל אותן סוכנויות רכב צריכות וחייבות להתפרנס, אך כאשר אתה מעלה על נס את ערך היושרה והשקיפות, הפרנסה מוצאת את דרכה ישר אלייך. תחום הרכב מאופיין במשתנים רבים, ובמאפיינים פסיכולוגיים מובהקים. היכולת להשפיע על קבוצה גדולה כל כך באוכלוסייה, על ידי שימוש בפרמטרים מגוונים, הכניס שחקנים רבים לענף, אשר מתחרים על מספר לקוחות די קבוע.

כפי שהזכרנו, סוכנויות רכב שונות, פרוסות מדן ועד אילת. מבדיקה קצרה שערכנו, גילינו בחלקן חוסר ידע משווע בנוגע למכוניות המוצגות, ובנוסף חוסר אחידות ברמת המידע בין המוכרים השונים. הממצאים אמנם לא הפתיעו אותנו, אך ציפינו לקצת מעבר, ממספר סוכנויות רכב שהתהדרו בנוצות לא להן. חשוב לומר, כי חלקן אכן הרשימו אותנו בחלק מן הפרמטרים, אך האווירה בהן הייתה מעט מנוכרת ומתכתית.

מכל אותן סוכנויות רכב, פגשנו אחת שכבשה את לבנו. מדובר בחברת "ענק הרכב" אשר ממוקמת בתל אביב. סוכנות זו חופנת בחובה שירותים רבים כגון, ליסינג, מכירה וקניית רכבים ועסקאות טרייד אין. נתקלנו במהלך שהותנו שם במוכרים אדיבים ומסבירי פנים, במכוניות מטופלות ובעלות מידע מיקף ועדכני ובהרגשת ביתיות אמיתית. ההשוואה שערכנו מול שאר אותן סוכנויות רכב, רק הדגישה את אופיו הייחודי של "ענק הרכב" והחשיבות שהסוכנות מייחסת לכל לקוח.

עליכם לזכור, כי סוכנויות רכב ברובן, אינן מחפשות לקוחות לטווח הארוך, אלא מחפשות לקוחות מזדמנים, אשר ישאירו אצלם את ממונם, בעוד הם משחרים ללקוח הבא. החוכמה היא לזהות את אותן סוכנויות רכב ולשמור מהן מרחק. הסיכון גלום בקניית רכבים לא מטופלים, עם היסטוריית תאונות לא מפורטת ועד כשלים ברמת ההסכם והעמידה בו. בכדי שתוכלו לרכוש את המכונית המתאימה, במחיר הנכון ובמקום הנכון, עליכם להקפיד על בדיקה מסודרת של מספר סוכנויות שניתנו עליהן המלצות, וכך תוכלו לדעת כי אתם את שלכם עשיתם ועכשיו המומחים בתחומם יצטרכו לספק לכם את מבוקשם ואת משאת לבכם בנוגע לרכב החדש שתרכשו בקרוב.