הצטרפו לרשימת החברים שלנו בפייסבוק
הצטרפו לרשימת החברים שלנו באינסטגרם
הורידו את האפליקציה שלנו
חייגו 2369*
כל סוגי הרכבים
במקום אחד!

כל סוגי הרכבים במקום אחד!

  • קטגוריה
  • יצרן
  • דגם
  • משנה
  • עד שנה
  • סוג מנוע
  • תיבת הילוכים
  • ממחיר
  • עד מחיר
עד 100% מימון - בתנאים בלעדיים!
 
לייעוץ מקצועי ללא התחייבות מלאו פרטים

רכבים מיד ראשונה

רכישת רכבים מיד ראשונה היא חשובה עבור אנשים רבים. אף אחד לא רוצה לקנות רכב מאדם לא מוכר או לחשוף את עצמו לתרמית או הונאה רק עבור מחיר מפתה. רכבים פרטיים קונים רק ממקום מוסמך, אשר מצויד בכל האישורים הנדרשים עבור מכירת רכבים בצורה הוגנת ועם תיעוד ומעקב על כל עסקה וכל מכירה. כאשר קונים רכבים חדשים, אין מקום להתפשר על האיכות או על השם וכמובן שבכל מקום שבו קניתם רכב חדש יש צורך בקבלת אחריות יצרן מקיפה.

רכבים חדשים – איך נדע?

אנשים רבים לוקחים רכבים לא בדיוק חדשים ומציגים אותם בתור רכבים חדשים למכירה. למעשה, עבור רכבים חדשים ישנה תעודת אחריות יצרן וסימנים נוספים כמו למשל 0 קילומטר על לוח המחוונים. כאשר אנו קונים רכב מחברה כלשהי, יש לבדוק מספר דברים לגביה על מנת שנהיה בטוחים שאנחנו קונים את הרכב מהמקום הנכון ושיש מי שידאג לנו במקרה הצורך.
ראשית יש לבדוק האם אותו מגרש גם קונה רכבים, מלבד מוכר. מגרשים רבים מוכנים לקנות את הרכבים שמכרו לאחר מספר שנים תמורת מחיר מחירון. קנייה זו בשילוב עם תנאי מימון לרכב, מאפשרים החלפת רכבים תכופה ושמירה על סטנדרטים חדשים של בטיחות כמו גם טכנולוגיה מתקדמת. בטרם רכישת רכב חדש יש לבדוק מחירון רכב על מנת לראות שלא מרמים אתכם ולא עובדים עליכם. אמנם לא הרבה עושים זאת אך עדיין יש מקום לבדוק בכדי להימנע ממקרים אלו.

אפשרויות רכישה שונות – מימון לרכב

כאשר אנו מגיעים לרכוש מכונית חדשה, עומדות בפנינו כמה אפשרויות. אפשרות אחת היא ליסינג, בה אנו רוכשים רכב ומשלמים עבורו בהחזר חודשי, כאשר כל חודש יורד סכום הרכישה ולאחר מספר שנים החברה קונה מאיתנו את הרכב בחזרה ולמעשה שילמנו רק עבור החודשים שבהם היה הרכב ברשותנו. האפשרות השנייה היא אפשרות טרייד אין, בה החברה קונה רכבים ישנים במחיר מחירון ויחד עם תנאי מימון שונים מורידה לנו את שווי הרכב הישן שמכרנו ממחירו של רכב חדש. ישנן הרבה מאוד אופציות לרכישת רכב בתנאים נוחים וכדאי לעבור על כולן לפני שאנו מחליטים במה לבחור.
רכב חדש הוא הכרח לעתים, זה נכון, אך אין זה אומר שצריך למהר ולקפוץ על ההזדמנות הראשונה שתעמוד בפנינו. לפני שרוכשים רכב חדש כדאי לעבור על כל האפשרויות ולהחליט איזו מהן הכי טובה עבורנו, על מנת שנהיה מרוצים ומסופקים.

למידע נוסף: 0 קילומטר