הצטרפו לרשימת החברים שלנו בפייסבוק
הצטרפו לרשימת החברים שלנו באינסטגרם
הורידו את האפליקציה שלנו
חייגו 2369*
כל סוגי הרכבים
במקום אחד!

כל סוגי הרכבים במקום אחד!

  • קטגוריה
  • יצרן
  • דגם
  • משנה
  • עד שנה
  • סוג מנוע
  • תיבת הילוכים
  • ממחיר
  • עד מחיר
עד 100% מימון - בתנאים בלעדיים!
 
לייעוץ מקצועי ללא התחייבות מלאו פרטים

רכב מליסינג

 קניית רכב מליסינג – לנסוע כל הדרך אל האושר!

קניית רכב מליסינג, כמו כול קניית רכב, היא תהליך מרגש ולעיתים אף מייגע. אך כמו בכל דבר בחיים – בכל תלוי בגישה. קניית רכב מליסינג יכולה להיות משהו שנעשה כלאחר יד, ולהבדיל – פרויקט של חודשים. הכול תלוי באופי הקונה, וגם במצבו הכלכלי, כמובן. 

ואם במצב כלכלי עסקנו, דבר ראשון שעושים ברגע שמחליטים על קניית רכב מליסינג זה סריקה כלכלית מדוקדקת. כדאי מאוד לבחון את ההכנסות שלכם לעומת ההוצאות במספר השנים האחרונות, בכדי לקבל פרופורציות לגבי איזה מחירים אתם יכולים להרשות לעצמכם. כך תוכלו למנוע מעצמכם התנפצות של אשליות (מה לעשות ש-BMW עדיין לא זמין למשכורת שלכם), בעיות עם המוכרים בזמן קניי רכב מליסינג, וגם עם האישה, שלא תשמח לדעת שהרכב החדש שלכם דרש כקורבן את החופשה שלה בקפריסין. רכב זה חשוב ביותר, אך לא בכל מחיר (כאן יש לציין שהפנייה היא בלשון זכר, אך הכתוב מתייחס לשני המינים. נשים יקרות, גם אתם על תשכחו את גבולות הכיס שלכם בעת בכירתכן במסגרת קניית רכב מליסינג).

קניית רכב מליסינג טובה מהרבה בחינות, בעיקר מבחינת גיוון. זאת במידה ומדובר בחברה סולידית ואיכותית. לכן, ברגע שאתה בוחרים חברה לביצוע קניית רכב מליסינג, כדאי לכם מאוד לעשות סקירה נוספת – סקירת שוק בתחום הליסינג. לאיזו חברה יש הכי הרבה המלצות, לאיזה חברה יש את מגוון המכוניות הגדול ביותר? כל זה יכריע בבחירה שלכם. בכדי לעשות את תהליך קניית רכב מליסינג כמה שיותר מהנה – תמיד כדאי לשים לב לתגובות האנשים לשירות של החברה המדוברת (טוקבאקים, מה שנקרא) ולקחת אותם בחשבון. הרי מדובר בסכומים לא קטנים שאתם הולכים להשקיע, והרכב החדש אמור ללוות אתכם לפחות כמה שנים טובות. אז שוב – כדאי לבדוק טוב-טוב למי אתם מעניקים את האפשרות לנהל תהליך זה.

אם כך, אתם בוודאי כבר יושבים וחולמים על החבר החדש שלכם שתרכשו דרך קניית רכב מליסינג. בשלב זה נזכיר לכם שלא לשכוח על שאר האנשים בחייכם. אותם אנשים שגם הם יושפעו מכל חידוש שתביאו לביתכם ולחיים שלכם. זה כמובן הילדים. בסופו של יום, מטרתו של כל חפץ בכלל וחפצים בעלי ערך במסגרת הבית שלכם, מטרתם של כל אלה זה לגרום אושר לכם ולמשפחות שלכם. ואושר, כידוע, לא קונים בכסף. לכן, קניית רכב בליסינג זו אחת הדרכים שלכם לעשות את הקרובים שלכם מאושרים. ועל תשכחו על כך.