הצטרפו לרשימת החברים שלנו בפייסבוק
הצטרפו לרשימת החברים שלנו באינסטגרם
הורידו את האפליקציה שלנו
חייגו 2369*
כל סוגי הרכבים
במקום אחד!

סובארו


סובארו חברת סובארו
(Subaru ) היא חטיבת ייצור כלי רכב מתוך חברת "פוג'י תעשיות כבדות בע"מ " . פירוש המילה סובארו הוא איחוד ביפנית, ובנוסף מתארת המילה סובארו גם צביר כוכבים, שאותו ניתן לזהות בסמל המפורסם של חברת סובארו.

סובארו היסטוריה

כאמור, קמה החברה כחלק מאימפריית פוג'י , ועם השנים הפכה לחטיבת הרכב היחידה בפוג'י. הדגמים הראשונים שהציעה החברה נחשבו לפורצי דרך בגלל השימוש שעשו במנועי בוקסר, שנחשבו לאמינים ופעולתם לחלקה, ועל כן עד היום נחשבת סובארו לפורצת דרך בתחומה. סובארו דגם "1000" היה המכונית היפנית הראשונה שיוצרה ייצור המוני אשר היה בעל הנעה קדמית, שוב הוכחה לחדשנות החברה. כהמשך לאופי החדשני של החברה פיתחו מהנדסי סובארו את המכונית המשפחתית הראשונה בעלת הנעה ארבע גלגלית , תיבות הילוכים חדשניות ואת האימפרזה טורבו מכונית משפחתית עם ביצועים שהיו מוכרים עד אז כמתאימים למכוניות ספורט בלבד. סובארו דגמים בולטים בישראל

סובארו לאונה הלאונה המיתולוגית, או כפי שכינו אותה רבים בישראל בפשטות," סובארו " , הייתה אחד מכלי הרכב הנמכרים ביותר בישראל אי פעם והפכה לשם דבר לרכבי סובארו האמינים, הבטוחים והאיכותיים. הפופולאריות של דגם זה, שעוד ניתן למצוא כמה ממנו על כבישי הארץ, הביאה את סובארו לשליטה בכ- 40 אחוזים משוק הרכב הישראלי בשנות השמונים.

סובארו אימפרזה שם נרדף לאמינות ומצוינות. האימפרזה הרוויחה בצדק את שמה כרכב חדשני לתקופתו , אמין באופן חסר תקדים, שהפך לפופולארי במיוחד בקרב מנהלים ואנשי עסקים. עם השנים הצטרפי האימפרזה טורבו שפנתה בעיקר לאוהבי הרכב והפגינה ביצועים שעד אז היו מוכרים מעולם מכוניות המרוץ.

סובארו B4 גם בדור הקודם, וגם בדור הנוכחי, סובארו b4 היא מכונית מנהלים מובילה בתחומה ונחשבת לבעלת ביצועים מעולים. הנדסת אנוש מוקפדת, בטיחות מירבית ומראה יוקרתי ומהודר הביאו אותה למקומות הראשונים בקטגוריה שלה. כהמשך ישיר למסורת החברה, גם בסובארו b4 נח לו מנוע בוקסר פראי.

סובארו ג'אסטי הגיעה לישראל בשנת 88 ויוצרה למעשה עד שנת 95 כרכב מיני של החברה. דגם זה הופיע לרוב בגרסת 1000 ליטר או 1200 אך למרות גודלה הקטן נחשבה הג'אסטי לזריזה ואמינה במיוחד. כיום, עדיין לא שוכחים לג'אסטי את ביצועיה והיא נחשבת לרכב סטודנטים פופלארי במיוחד עקב האמינות הגבוהה וצריכת הדלק הנמוכה. סובארו והנהג הישראלי

את סובארו בישראל מייצגת כבר החל משנות השישים חברת יפנאוטו, ולמעשה סובארו הייתה הרכב היפני הראשון שהגיע למדינת ישראל הצעירה. אזרחי ישראל חיבבו במהרה את הסובארו האמינה והזולה ועל כן במהרה הפכה ישראל ליבואנית מספר שתיים בעולם של רכבי סובארו.


מעוניין למכור רכב
מעוניין למכור רכב
בעל רכב, מעוניין למכור רכב? אם כן, עומדות לרשותך מגוון פלטפורמות בהן ניתן לעשות זאת. (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
רכבים מיד ראשונה
רכבים מיד ראשונה
רכישת רכבים מיד ראשונה היא חשובה עבור אנשים רבים... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
קניית רכב
קניית רכב
קניית רכב זה אירוע חשוב ומסתכם בקבלת ההחלטה הנכונה ... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
רכב מליסינג
רכב מליסינג
קניית רכב מליסינג - לנסוע כל הדרך אל האושר... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
טרייד אין לרכב
טרייד אין לרכב
קניית רכב בטרייד-אין כל היתרונות והסיבות... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
מימון לרכב
מימון לרכב
מימון לרכב - לנהוג היום לשלם מחר.. (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
בדיקת רכב
בדיקת רכב
בדיקת רכב בטרם רכישת רכב חדש.. (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
טסט לרכב
טסט לרכב
טסט לרכב: בדיקה שנתית במכון הרישוי.... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
טיפים לקניית רכב
טיפים לקניית רכב
טיפים לקניית רכב (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
השכרת רכב
השכרת רכב
המדריך המלא להשכרת רכב... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
רכבים מובילים
רכבים מובילים
למידע נוסף על הרכבים המובילים לחץ על התמונה
סוכנויות רכב
סוכנויות רכב
ישנן סוכנויות רכב רבות. כיצד לבחור בנכונה? למידע נוסף לחץ על התמונה