הצטרפו לרשימת החברים שלנו בפייסבוק
הצטרפו לרשימת החברים שלנו באינסטגרם
הורידו את האפליקציה שלנו
חייגו 2369*
כל סוגי הרכבים
במקום אחד!

מאזדה


רכב כחול לבן-מזדה

לעיתים נראה כאילו מאזדה, ליוותה אותנו הישראלים משחר ימי הקמת המדינה. המכונית שהיא ללא ספק נכס צאן ברזל בתרבות המקומית, עלתה לארץ בשנת 1992. יבואנית מאזדה בישראל היא חברת דלק שבשליטת איש העסקים יצחק תשובה.

מאזדה, היא חברה יפנית ליצור כלי תחבורה, אשר נוסדה בשנת 1920. בעלת שליטה מרכזית בחברת מאזדה, היא חברת פורד, שהשתלטה על 33.9% ממניות החברה.

אם נחזור שוב לשוק הישראלי הלח והלבנטיני, נוכל להתרשם כי מאזדה הפכה שלטת בשנים האחרונות, בעיקר בשוק הליסינג התחרותי. אנשי ההיי טק מאמצים אל ליבם את אותה מאזדה 3, שהפכה לסמל סטטוס של מעמד הביניים. המצב משתפר קמעה, כאשר מדובר בדרג הבכיר בשוק העבודה, שם מככבת מאזדה 6 בראש הרשימה. אין ספק, כי לאזרח הישראלי קל לזהות, בעודו משייט לו באיילון צפון, כמה בכיר הוא האדם הנוסע לימינו, בין אם מדובר במהנדס מן השורה, או שמא מנהל מחלקה מגונדר. היכולת לקטלג אנשים לפי כלי הרכב שלהם היא כה נוחה, עד שלעיתים נדמה שכל מה שנדרש בכדי לעמוד על טיבו של אדם, הוא פשוט לצאת למגרש החנייה ולקבל תשובה ניצחת.

מאזדה, מגדירה להערכתי את המושג ממוצע בצורה מצוינת. יש לה איכויות רבות, בין אם באמינות כלי הרכב, זריזותה, חיצוניותה הספורטיבית ועוד.. מן הצד השני, היא אף פעם לא הצטיינה ולא סומנה כמובילה בתחום כלשהו (מלבד כמות המכירות השנתית, כמובן). אל אף זאת, מדובר בסיפור הצלחה מסחרר, שמכה את התחזיות שנה אחר שנה. גם בשנות המשבר האחרונות, מאזדה שמרה על מובילות, גם כאשר מתחרותיה העיקשות ביותר, נגסו בהצלחותיה בכל דרך אפשרית.

המראה החיצוני יצר ל- מאזדה, ייחודיות ושונות עוד מימי דגמי ה- F, בעלי הפנסים הנפתחים, שהיו אטרקציה רבתי במחוזותינו. מאז מהפכת ה- Zoom Zoom שיצאה לדרך בשנת 2000, מקפידה מאזדה על הוצאת דגמים רעננים ואיכותיים, אשר מצליחים פעם אחר פעם לגעת בצרכן הישראלי בצורה מדויקת ולגרום לו להעדיף אותה על פני מתחרות לא פחות טובות.

אם כן, למדנו כי מאזדה, היא רכב ישראלי מובהק, שנוסע מזה שנים על כבישי האספלט המשובשים שלנו. מדובר במכונית משובבת נפש ועליזה, בהתאם למסורת שהנחילו בחברה בעשור האחרון. גם אם לא מדובר במכונית עם אופי קשוח ויציב, מסתבר כי ישנם דברים רבים אחרים שמחפים על כך. הנהג הישראלי, מחפש שילוב של אמינות ספורטיבית וכנראה שקצת קשה לו לשחרר את האחיזה.


מעוניין למכור רכב
מעוניין למכור רכב
בעל רכב, מעוניין למכור רכב? אם כן, עומדות לרשותך מגוון פלטפורמות בהן ניתן לעשות זאת. (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
רכבים מיד ראשונה
רכבים מיד ראשונה
רכישת רכבים מיד ראשונה היא חשובה עבור אנשים רבים... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
קניית רכב
קניית רכב
קניית רכב זה אירוע חשוב ומסתכם בקבלת ההחלטה הנכונה ... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
רכב מליסינג
רכב מליסינג
קניית רכב מליסינג - לנסוע כל הדרך אל האושר... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
טרייד אין לרכב
טרייד אין לרכב
קניית רכב בטרייד-אין כל היתרונות והסיבות... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
מימון לרכב
מימון לרכב
מימון לרכב - לנהוג היום לשלם מחר.. (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
בדיקת רכב
בדיקת רכב
בדיקת רכב בטרם רכישת רכב חדש.. (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
טסט לרכב
טסט לרכב
טסט לרכב: בדיקה שנתית במכון הרישוי.... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
טיפים לקניית רכב
טיפים לקניית רכב
טיפים לקניית רכב (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
השכרת רכב
השכרת רכב
המדריך המלא להשכרת רכב... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
רכבים מובילים
רכבים מובילים
למידע נוסף על הרכבים המובילים לחץ על התמונה
סוכנויות רכב
סוכנויות רכב
ישנן סוכנויות רכב רבות. כיצד לבחור בנכונה? למידע נוסף לחץ על התמונה