הצטרפו לרשימת החברים שלנו בפייסבוק
הצטרפו לרשימת החברים שלנו באינסטגרם
הורידו את האפליקציה שלנו
חייגו 2369*
כל סוגי הרכבים
במקום אחד!

דיהטסו


דייהטסו, או באנגלית
Daihatsu היא יצרנית רכב יפנית המתמחה בעיקר בדגמי מכוניות קטנים (קומפקטיות) וברכבי שטח. אחד הדגמים המוכרים ביותר של דייהטסו בישראל הוא ה Daihatsu sirion , דגם קטן וקומפקטי שכבש את שוק המכוניות הישראלי יחד עם הג'יפ העירוני של דייהטסו , הדייהטסו טריוס.

דייהטסו היסטוריה דייהטסו הוקמה ביפן כהמשך טבעי לאימפריית רכב קודמת שהחליטה לשנות שם ואווירה. דייהטסו הוקמה בשנת 51 ואכן התחילה להראות על כבישי אירופה עם הגיעם של דגמי החברה לאנגליה , צרפת, וכו'. אך רק בשנת השמונים הצליחה למעשה להעלות את אחוזי המכירות וקנתה את אמון הרוכשים שהתבטא בסופו של יום ברכישת הדגמים החדשים. יחד עם הדגמים הותיקים, החליטה דייהטסו להשקיע גם ברכבי השטח שלה ופיתחה את דייהטסו טריוס רכב שטח עירוני קטן ממדים אשר נתפס יפה בשוק הישראלי. כיום , דייהטסו היא חלק מחברת טויוטה העולמית והיא למעשה החלק בחברה אשר מתמחה בייצור מכוניות קומפקטיות. הדבר מתבטא באיכות הדגמים ובמוניטין החברה שהביא ליצירת קהל לקוחות נאמן במיוחד לדגמי דייהטסו.

דייהטסו דגמים בולטים בשנים האחרונות

דיהטסו סיריון רכב אוטומטי, קטן וזריז, שהפוך לנפוץ במיוחד בכבישי ישראל. למרות גודלה הזעיר מצטיינת הסיריון במרווח פנימי גבוה וכמובן מאפשרת אפשרויות תמרון וחנייה מהנוחות הקיימות כיום בשוק הישראלי. הסיריון מכילה את כל אביזרי הבטיחות המקובלים קורות חיזוק, ארבע כריות אוויר, ABS , התראות צליליות וכו'.

דייהטסו מאטריה  זהו דגם משפחתי מולטי פונקציונאלי שהשיקה דייהטסו בשנים האחרונות. המטריה היא בעלת מראה יוצא דופן ומנוע 1.5 שסוחב איתו את הרכב באופן מעורר התפעלות. גם המטריה , בדומה לסיריון מצטיינת במרווח פנימי גבוה וכמכונית משפחתית מכילה את כל המאפיינים הבטיחותיים הדרושים לילדים נעילת ילדים, כריות אוויר עם אפשרות נטרול, ועוד.

דייהטסו טריוס ההוכחה כי ניתן לשלב בין שטח לכביש בלי לפגוע ביופי או בביצועים. הג'יפ הותיק של דייהטסו עבר מתיחת פנים וכיום מדובר באחד מהג'יפים העירוניים המושכים ביותר בשוק. לעומת ג'יפים אחרים, מצטיין הטריוס החדש בשלוש נקודות צריכת דלק נמוכה, בטיחות מרבית , וביצועים ללא פשרות בכביש ובשטח. דייהטסו דייהטסו והנהג הישראלי

למדינת ישראל הגיעה דייהטסו עם הדגמים שרייד ושמרנט בשנת 1982 , והתקבלה בזרועות פתוחות. חשוב לציין כי דייהטסו וסובארו היו שתי החברות היפניות היחידות שלא השתתפו בחרם על ישראל (החרם הערבי). מאז שומר הצרכן הישראלי חסד נעורים לדייהטסו ועד היום הדגמים שלה נפוצים מאוד בכבישי הארץ.


מעוניין למכור רכב
מעוניין למכור רכב
בעל רכב, מעוניין למכור רכב? אם כן, עומדות לרשותך מגוון פלטפורמות בהן ניתן לעשות זאת. (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
רכבים מיד ראשונה
רכבים מיד ראשונה
רכישת רכבים מיד ראשונה היא חשובה עבור אנשים רבים... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
קניית רכב
קניית רכב
קניית רכב זה אירוע חשוב ומסתכם בקבלת ההחלטה הנכונה ... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
רכב מליסינג
רכב מליסינג
קניית רכב מליסינג - לנסוע כל הדרך אל האושר... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
טרייד אין לרכב
טרייד אין לרכב
קניית רכב בטרייד-אין כל היתרונות והסיבות... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
מימון לרכב
מימון לרכב
מימון לרכב - לנהוג היום לשלם מחר.. (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
בדיקת רכב
בדיקת רכב
בדיקת רכב בטרם רכישת רכב חדש.. (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
טסט לרכב
טסט לרכב
טסט לרכב: בדיקה שנתית במכון הרישוי.... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
טיפים לקניית רכב
טיפים לקניית רכב
טיפים לקניית רכב (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
השכרת רכב
השכרת רכב
המדריך המלא להשכרת רכב... (להמשך המאמר לחץ על התמונה)
רכבים מובילים
רכבים מובילים
למידע נוסף על הרכבים המובילים לחץ על התמונה
סוכנויות רכב
סוכנויות רכב
ישנן סוכנויות רכב רבות. כיצד לבחור בנכונה? למידע נוסף לחץ על התמונה